Herkes aracının dış panellerinin bakımlı ve güzel görünmesini ister fakat dış paneller estetiğinde ötesine gider, bir çarpışma esnasında senin korunmanıza katkıda bulunur, ayrıca panellerin altında bulunan çeşitli ekipmanları da korurlar, bu panellerin dışı sırasıyla elektro statik boya,astar boya,son kat boya ve dıştan bakıldığında aracınızın parlak görünmesini sağlayan vernik ile kaplanır,halk tabiri ile boyanır.

     Boyanın korunması hem estetiğin korunması hemde aracınızın panellerinin korunması anlamına gelir. Aracınız boyası ,olumsuz hava şartları,güneşin ultraviyole ışınlarının etkisi,asit yağmurları,kuş pislikleri,kimyasal serpintiler, kışın yol tuzları ve kötü niyetli hareketler gibi çeşitli dış etkenlere maruz kalır. Bunun sonucunda aracınızın boyasında çeşitli hasarlar(paslanma) oluşur, bu hasarları kısa zamanda gidermezseniz gövde panellerinde onarımı zor yada pahalı işlemler gerektirebilir.

     Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için aracınızı 6 ayda bir BOYA MÜKEMMELLEŞTİRME ve KORUMA UYGULAMASI yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu işlem özel uygulamalar ve kimyasal bir takım bileşenler yardımı ile konusunda uzman uygulama teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.Uygulama sonucunda aracınız ilk gün ki haline kavuşur.

Boya Bakım ve Koruma
Boya Bakım ve Koruma