Biz Bursa ve çevresinde en güvenilir PDR boyasız göçük onarımı servis sağlayıcılarından birisiyiz.

Otomobiller ve Motorsikletlerde minör ve majör göçük, kırışıklıkların kaldırılması, dolu hasarları, park hasarları ve kapı vuruklarında en iyi yöntem PDR boyasız göçük onarımıdır. Düşük maliyet, hızlı onarım ve aracın orjinal kalması bakımından en etkin onarım uygulamasıdır.

PDR GELENEKSEL KAPORTA ONARIMLARINA GÖRE NASIL DAHA ETKİLİDİR

Boyasız göçük onarımı daha sorunsuz, daha hızlı ve daha az pahalıdır.

Göçük onaramında aracınızı boyamak yoktur. Biz hasarlı panelinizi, özel tasarlanmış en gelişmiş araç ve takımlar kullanarak göçüğü iç taraftan dışarı doğru iterek onarımı gerçekleştiririz.

Yaptığımız onarım aracınızın fabrika garantisinin son bulması gibi bir durumu meydana çıkarmaz.. Yaptığımız onarımlar çoğu zaman kullanıcılar tarafından farkedilmeyecek şekilde sonuçlanır.

Aracınızı orjinalliği bozulmasın diye otomobilinizin üzerinde bulunan göçükler ile yaşamak zorunda değilsiniz. Biz size geleneksel tamir yöntemlerine göre daha hızlı ve daha az maliyetli onarım imkanı sunuyoruz.

BOYA YOK ve HIZLI TAMİR!

Küçük bir göçük en fazla bir saat sürer. Boyasız göçük onarım sürecinde, klasik tamir yöntemine göre avantaj boyada renk tutmama ve aracın panellerinin sökülmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Bizim onarımlarımız da fabrika boyasına herhangi bir müdahale olmaz, boyanız orjinal kalır ve meydana gelen hasar hiç olmamış gibi sonuç alınır ve müşterilerimiz mutlu olur. Aynı onarım süreci dolu hasarı meydana gelmiş araçlarda da uygulanır.

PDR BOYASIZ GÖÇÜK ONARIM FAYDALARI

Aracınızın orijinal halde tutmak.

Aracınızın değerini korumak.

Onarım tamamlandıktan sonra, diğer onarım yöntemleriyle karşılaştırıldığında para ve zaman tasarrufunuz çok.